![Öne çıkan görsel](/Storage/zf/Uploads/2e20f7ca9119851557d910350dceb54c.png)
10 Haziran günü, Bahçe Bitkileri Bölümü öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Kenan Sönmez'in verdiği Örtüaltı Sebzeciliği dersi kapsamında Agrocan Tarım şirketine teknik gezi düzenlenmiştir. Öğrencilerimiz; topraksız tarımda domates yetiştiriciliği, üretimi, pazarlaması, sera yönetimi ve bitki besleme-gübreleme konularında kapsamlı bilgiler almış ve düzenlenen arazi gezisi ile üretim ve hasat işlemlerini yerinde inceleme fırsatı bulmuşlardır. Öğrencilerimize bu imkanı sağlayan Agrocan Tarım şirket yetkililerine, teşekkür ederiz.